Děti jsou neodmyslitelnou součástí mého života, mám ráda jejich upřímnost, spontánnost a tu bezmeznou lásku, které jsou schopny.

Po nesplněném snu, stát se paní učitelkou v mateřské školce, jsem začala při studiu střední školy hlídat sousedům jejich malou dceru Ellu. Postupně se přidal Jeníček a jeho sestra Adéla, Ester, Emma, Matouš, Samuel… a dnes je to již více než 10 let, co jsem hlídací teta. 

Měla jsem tak jedinečnou příležitost „osahat“ si v praxi spoustu kočárků. S některými z nich byly naprosto obyčejné situace, jako nastoupit do tramvaje, složit je do auta či vyjet kopec v lese, opravdu velká výzva. Kočárky mají být Vaším pomocníkem, nikoliv Vám přidělat práci, které má každý rodič více než dost.

Na trhu je dnes nepřeberné množství kočárku a zorientovat se v nabídce vyžaduje spoustu informací, času, ale hlavně jasnou představu, co od kočárku očekáváme. To většina rodičů zjistí až potom, co si kočárek koupí a zažije s ním pár takových „trápení“ jako já.

A tak se zrodil nápad, začít se věnovat poradenství při výběru kočárků.

Napadlo Vás někdy, že při výběru kočárku může hrát roli:

  • rozdílná výška rodičů?
  • terén, ve kterém budete s kočárkem jezdit?
  • objem Vašeho kufru auta?
  • období, ve kterém se miminko narodí?
  • ….

Největší odměnou je pro mě spokojenost Vaše, ale v první řadě spokojenost těch malých andílků, pro které to vlastně všichni děláme.

Díky webovým stránkám a FB profilu budu mít nyní možnost se s Vámi podělit o příběhy rodičů, kterým jsem s výběrem kočárku pomohla a pomáhám a hlavně Vám být tak nějak „blíž“.

Ráda se s Vámi podělím o své zkušenosti, pomohu a poradím, kde začít.

Budu se těšit.

Vaše Kateřina

Několik komentářů u příběhu “Můj příběh

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *