G-mini aneb když maminky navrhují..

Na této značce je mi milé zejména to, že je to „naše“ česká značka. Vývoj a design těchto produktů je dílem českých technoložek, designérek, návrhářek, ale hlavně českých maminek.

Na českém trhu působí tato značka od roku 1992 a kromě kočárků nabízí také dětské oblečení, jídelní židličky, cestovní postýlky a ohrádky.

Jedním z nejoblíbenějších modelů této značky je bezpochyby kočárek G-mini Grand, který je „takzvaně“ 2v1. Spoustu maminek si získal právě díky možnosti snadno a rychle změnit sportovní sedačku v pohodlnou korbu, a to pouze díky utažení pár popruhů. Kočárek má moderní design a sehnat se dá za velmi rozumnou cenu 6 999 Kč.

Cestovní kočár G-mini Travel 2017 Night

V letošním roce rozšířilo G-mini svou kočárkovou rodinu o nového člena G-mini Travel.

Zamilují si jej rodiče, kteří jsou často na cestách a nemají chuť a sílu vláčet se s objemným kočárkem.

Kočárek má hliníkovo-ocelovou konstrukci s černou úpravou. Přední kolečka jsou odpružená a odnímatelná. Bezpečí je dítěti zajištěno 5ti bodovým pásem a pohodlí zaručuje polohovací opěrka zad a nohou. U podobných typů „ cestovních“ kočárků není možnost polohování samozřejmostí.

Prostorný nákupní košík, polohovací stříška, měkká rukojeť pro snadné ovládání a možnost složit kočárek jednou rukou, to jsou u tohoto typu kočárku příjemné bonusy navíc.

Na cesty je ideální hlavně díky své váze, pouhých 5,2 kg.

Bez problému s ním vyjdete do schodů, nastoupíte do tramvaje, aniž byste dítě museli vytáhnout z kočárku. Vaše záda si jistě také někdy ráda oddychnou.

Tento kočárek je primárně určen na cestování a přejezdy, nečekejte od něj vysoké jízdní vlastnosti v terénu. Což prakticky vzato od kočárku za 3000 Kč ani čekat nelze.

To NEJDŮLEŽITĚJŠÍ na závěr..kočárek G-mini Travel splňuje po složení parametry příručního zavazadla do letadla. Teď už se jen nabízí říct..sbalte kufr, prcka, kočár G-mini a hurá na jarní prodloužený víkend. V Benátkách hlásí sluníčko a příjemných 20 stupňů.

Krásné jarní dny.

Vaše Kateřina


Trocha
technických parametrů na závěr:

Rozměry nesloženého kočárku: výška 103 x šířka 42,3 x délka 60 cm
Rozměry složeného kočárku: výška 26 x šířka 42,5 x délka 59cm
Váha: 5,2 kg
Nosnost: 15 kg
Polohování opěrky nohou: ano
Polohování zádové opěrky: ano
Barvená provedení: Travel Sand, Travel Night
Cena: 2999 Kč

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *