Kočárky iCandy jsou synonymem dokonalého skloubení bezpečnosti, kvality a designu.

iCandy- britská rodinná značka, jejíž historie sahá až do roku 1930. Nejdříve firma vyráběla pouze cyklistické helmy a bezpečnostní autosedačky.Později se rozhodla přijít na trh s produkty pro miminka. Díky za to!

Jablko, Malina, Broskev, Třešeň, Jahoda..není náhoda, že jednotlivé řady kočárků z kolekce iCandy dostaly své názvy podle druhů ovoce. Jsou totiž stejně barevné a doslova „k nakousnutí“ jako zmíněné ovoce.

Proč iCandy?– pojďme se podívat letem světem na jeho hlavní přednosti:

 Kočárky jsou vyráběny s důrazem na bezpečnost a funkčnost.

 Originálně řešené, stylové, nadčasové, elegantní.

 Použití kvalitních látek a materiálů.

 Plynulá a snadná manipulace.

 Variabilita použití kočárků.

Dnes si povíme více o modelu iCandy „Broskev“, který je jedinečný právě výše zmíněnou variabilitou.

Jedná se o model naprosto ideální pro rodiče, kteří se těší na dvojčátka. Nebo pro ty z vás, kteří mají děti rychle po sobě. Ať už plánovaně nebo ne.

iCandy PEACH 3, kočárek, který roste spolu s vaší rodinou.

Kočárek Peach 3 nabízí veškerou potřebnou funkčnost, od snadného skládání jednou rukou až po jednoduché řízení. Unikátnost tohoto kočárku spočívá v možnosti využítí pro jedno či dvě děti. Během několika okamžiků si lze přebudovat kočárek iCandy Peach z kočárku pro jedno dítě na kočárek pro sourozence, aniž byste museli kupovat kočárek nový. Změnu na kočárek pro dvě děti lze provést pouze přidáním konvertoru  novýPeach Blossom.

Kočárek iCandy 3 je možné objednat jako kompletní kočárek pro dvojčátka (iCandy Twin) nebo kočárek pro dvě děti- miminko a batole (iCandy Blossom).

Ostatní výhody iCandy Peach:

 Lehká hliníková konstrukce, odolná proti korozi.

 Uživatelsky příjemné „vyskakovací“ vyjmutí sedačky/korbičky jednou rukou.

 Mechanismus skládání jednou rukou.

 Přední otočná kola s možností aretace.

 Velká odpružená zadní kola (všechna kola jsou z materiálu EVA- jedná se o odolný plastový materiál).

 Extra velký nákupní košík.

Kočárek iCandy Peach 2014 (předchůdce současného iCandy Peach 3) pohledem tatínka Honzy.

„Třešničkou“ dnešního článku je bezpochyby recenze od tatínka Honzy, který společně s manželkou Lenkou už několik měsíců používají kočárek iCandy Peach. Jaké jsou jejich zkušenosti s tímto kočárkem? To nám poví sám Honza..

„Koupi iCandy Peach můžu rozhodně doporučit. V následujících řádcích se budu snažit střízlivým pohledem prvootce popsat jeho klady a případné zápory. 

  1. Jednoznačně naprostá originalita kočárku, kdy za celou dobu používání se mi stalo 1x , že jsme potkali někoho, kdo vlastnil iCandy….doporučuji všem otcům, jenž si libují být středem pozornosti. (Jen upřesním, že nebydlíme na samotě, ale uprostřed velkoměsta.)
  1. Ze začátku jsme se lekli poněkud miniaturních rozměrů kočárku, zejména korbičky. Naše obavy však byly liché a cca 7 měsíců, jenž naše divoká princezna v tomto provedení vydržela , bylo naprosto dostačující, a to v zimním období.
  1. Další obava, kterou jsme vyvrátili až používáním, byla pěnová kolečka. Protože jezdíme zejména ve městě a dost často po dlažebních kostkách, byla na místě obava o komfort naší milované pasažérky. Ovšem již po pár týdnech jsme zjistili, že pokud se jí její naducané tvářičky netřepou jako želé na dortu, zaručeně nikdy neusne. Zároveň musím vyzdvihnout skvělou ovladatelnost kočárku.
  1. Jednoduchost při skládání, kdy podvozek jedním švihem dokonale složíte, prakticky přehodíte přes rameno a jdete ….třeba až do vedlejšího okresu, protože díky jeho miniaturní váze po chvilce zapomenete, že něco nesete. 

Aby byla recenze dostatečně vyvážená, zkusím se zamyslet nad zápory.

Mrzí mě snad jen to, že s největší pravděpodobností dcera nebude mít trpělivost a pochopení k tomu , že jsem si iCandy zamiloval a nebudu jí moct kočárkovat třeba do jejích 15ti let.“

Tento kočárek si tatínek Honza a maminka Lenka pořídili na bazaru. Součástí byla hluboká korba, sportovní sedačka, deštník, zimní fusak a držák na lahev. Celý tento set je vyšel na krásných 10 000 Kč. Kočárek byl ve výborném stavu a nebýt lehce jetých koleček, nedalo by se poznat, že se jedná o bazarový kousek. Zmiňuji to zde schválně, pro ty z vás, kteří třeba zvažují, zda jít do bazarového kousku. Při výběru kočárku na bazaru musíte být více obezřetní, počítejte s tím, že hledání zabere nějaký čas. Za ty ušetřené kačky to ale stojí.

Pořízení kočárku na bazaru se vyplatí zejména u značek, které mají vysokou pořizovací hodnotu. Do této kategorie iCandy bezesporu patří.

P.S. : Velké děkuji posílám Honzovi za jeho recenzi a přínosný příspěvek pro iCandy  článek. Lence a Terezce za trpělivost s jejich tatínkem během toho, co psal. 

Přeji krásné dny.

Vaše Kateřina 

Jeden komentář u příběhu “iCandy-Lahůdka mezi kočárky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *