Můj příběh

Děti jsou neodmyslitelnou součástí mého života, mám ráda jejich upřímnost, spontánnost a tu bezmeznou lásku, které jsou schopny.

Po nesplněném snu, stát se paní učitelkou v mateřské školce, jsem začala při studiu
střední školy hlídat sousedům jejich malou dceru Ellu. Postupně se přidal Jeníček a jeho sestra Adéla, Ester, Emma, Matouš, Samuel… a dnes je to již více než 10 let, co jsem hlídací teta. 

Měla jsem tak jedinečnou příležitost „osahat“ si v praxi spoustu kočárků. S některými z nich byly naprosto obyčejné situace, jako nastoupit do tramvaje, složit je do auta či vyjet kopec v lese, opravdu velká výzva. Kočárky mají být Vaším pomocníkem, nikoliv Vám přidělat práci, které má každý rodič více než dost.

Na trhu je dnes nepřeberné množství kočárku a zorientovat se v nabídce vyžaduje spoustu informací, času, ale hlavně jasnou představu, co od kočárku očekáváme. To většina rodičů zjistí až potom, co si kočárek koupí a zažije s ním pár takových „trápení“ jako já.

A tak se zrodil nápad, začít se věnovat poradenství při výběru kočárků.

Napadlo Vás někdy, že při výběru kočárku může hrát roli:

  • rozdílná výška rodičů?
  • terén, ve kterém budete s kočárkem jezdit?
  • objem Vašeho kufru auta?
  • období, ve kterém se miminko narodí?
  • ….

Největší odměnou je pro mě spokojenost Vaše, ale v první řadě spokojenost těch malých andílku, pro které to vlastně všichni děláme.

Díky webovým stránkám a FB profilu budu mít nyní možnost se s Vámi podělit o příběhy rodičů, kterým jsem s výběrem kočárku pomohla a pomáhám a hlavně Vám být tak nějak „blíž“.

Ráda se s Vámi podělím o své zkušenosti, pomohu a poradím, kde začít.

Budu se těšit, Vaše Kateřina


Recenze od maminek

default image

Kateřino, mockrát Vám děkujeme za Vašu ochotu, neuvěřitelné nadšení a úžasné rady. Přemýšlet např. nad váhou kočárku by nás vůbec nenapadlo a v praxi je to jedna z nejdůležitějších věcí. První kočárek byl jen poměr design – cena a na procházkách to byla tragédie.  Až díky Vám máme nakonec perfektní kočárek, který nám naprosto vyhovuje.

maminka Jana 6.5.2016

default image

Na začátku jsem neměla žádnou představu, jak vybírat kočárek, na co je dobré se zaměřit. Kačka mi dokázala na vše odpovědět, ohledně kočárků ví totiž úplně vše. Takže děkuji za ochotu.

Maminka Lenka 16.6.2016

default image

Perfektní komunikace, nevěděla jsem si rady, jaký podvozek zvolit. Vše srozumitelně vysvětleno, kočárek je sto a jedna oproti předešlému.  Děkuji moc za rady a doporučení při nákupu.  Stačí zhruba popsat Vaši představu a vybere Vám kočárek „ na míru“.

Babička Denisa 20.12.2016

default image

Kačka byla naše záchrana - netuším, jak bychom se bez ní v tak obrovské nabídce kočárků zorientovali. S přítelem jsme moc ocenili, že kočárek jsme vybrali během jednoho odpoledne, navíc přesně podle našich představ. Kačka nám u každého kočárku vysvětlila pro a proti, na co je důležité se zaměřit, a co je naopak zbytečné. Navíc má  v kapse

Maminka Karolína 14.12.2017

default image

Byla jsem hrozně ráda za pomoc s výběrem kočárku. Kačce stačilo pár parametrů pro nás důležitých a "za chvilku" jsme si pro něj jeli. Slouží skvěle, splňuje co bylo potřeba. A Marianka v něm krásně spí. Všem budoucím maminám doporučuji si nechat poradit.

Maminka Kateřina 18.7.2018

default image

Kačenka strčila všechny vystavovatele a obchodníky s kočárky doslova do kapsy. Výběr prvního kočárku pro nás byl okamžik, na který budeme rádi vzpomínat. Díky její ochotě, praktickým radám a nadšení pro kočárky jsme společně vybrali ten nejlepší kočárek, který jsme si mohli přát. Kačenko, moc děkujeme. 

Máma Lucka a táta Michal 2.8.2018