default image

Kateřino, mockrát Vám děkujeme za Vašu ochotu, neuvěřitelné nadšení a úžasné rady. Přemýšlet např. nad váhou kočárku by nás vůbec nenapadlo a v praxi je to jedna z nejdůležitějších věcí. První kočárek byl jen poměr design – cena a na procházkách to byla tragédie.  Až díky Vám máme nakonec perfektní kočárek, který nám naprosto vyhovuje.

maminka Jana 6.5.2016

default image

Na začátku jsem neměla žádnou představu, jak vybírat kočárek, na co je dobré se zaměřit. Kačka mi dokázala na vše odpovědět, ohledně kočárků ví totiž úplně vše. Takže děkuji za ochotu.

Maminka Lenka 16.6.2016

default image

Perfektní komunikace, nevěděla jsem si rady, jaký podvozek zvolit. Vše srozumitelně vysvětleno, kočárek je sto a jedna oproti předešlému.  Děkuji moc za rady a doporučení při nákupu.  Stačí zhruba popsat Vaši představu a vybere Vám kočárek „ na míru“.

Babička Denisa 20.12.2016

default image

Kačka byla naše záchrana - netuším, jak bychom se bez ní v tak obrovské nabídce kočárků zorientovali. S přítelem jsme moc ocenili, že kočárek jsme vybrali během jednoho odpoledne, navíc přesně podle našich představ. Kačka nám u každého kočárku vysvětlila pro a proti, na co je důležité se zaměřit, a co je naopak zbytečné. Navíc má  v kapse

Maminka Karolína 14.12.2017

default image

Byla jsem hrozně ráda za pomoc s výběrem kočárku. Kačce stačilo pár parametrů pro nás důležitých a "za chvilku" jsme si pro něj jeli. Slouží skvěle, splňuje co bylo potřeba. A Marianka v něm krásně spí. Všem budoucím maminám doporučuji si nechat poradit.

Maminka Kateřina 18.7.2018

default image

Kačenka strčila všechny vystavovatele a obchodníky s kočárky doslova do kapsy. Výběr prvního kočárku pro nás byl okamžik, na který budeme rádi vzpomínat. Díky její ochotě, praktickým radám a nadšení pro kočárky jsme společně vybrali ten nejlepší kočárek, který jsme si mohli přát. Kačenko, moc děkujeme. 

Máma Lucka a táta Michal 2.8.2018